REM People (Research & Execution Measurement People); markaların satış ve pazarlama süreçlerinde karar alma ve aksiyona geçmelerine kaynak oluşturacak her türlü piyasa verisini, ihtiyaçlar doğrultusunda sahadan toplayan ve bilgiye dönüştüren araştırma ve ölçümleme çalışmaları yürütmektedir.

REM People; sahadan ve satış noktalarından (POS) veri toplanması, toplanan verilerin analiz edilmesi ve bu verilerin firmaların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış raporlama ara yüzleri aracılığı ile sunulması aşamalarının tamamında en yenilikçi teknolojilerden faydalanmaktadır.

Firmamız; sahip olduğu saha ve satış gücü yönetimi deneyimini, yenilikçi web tabanlı ve mobil teknolojilerle entegre ederek araştırma sektöründe yeni bir dönem başlatmış ve bu yönüyle sektöründe önemli bir ilke imzasını atmıştır.

REM People; piyasadan (sahadan) veri toplanması sürecinde, firmaların ihtiyaç seviyelerine uygun olarak konusunda uzman saha personelinden yararlandığı gibi, aynı zamanda geliştirmiş olduğu IS/IT teknolojileri ve mobil uygulamalar sayesinde alışverişçinin/tüketicinin kendisini de bizzat araştırma ve veri toplama süreçlerine dâhil etmektedir.

REM People; 2004 yılından bu yana “eğitim, araştırma & ölçümleme, etkinlik & proje yönetimi, insan kaynakları” alanlarındaki şirketleriyle danışmanlık hizmetleri vermekte olan KLAVIS Danışmanlık Grubu’nun (www.klavisgroup.com), ajanslara ve markalara sosyal medya odaklı pazarlama fikirleri ve bunların uygulamalarını çağın gerektirdiği çeviklikte sunan “yeni nesil pazarlama ajansı” DudesDivision ile (http://www.dudesdivision.com) ortaklaşa kurmuş olduğu genç ve dinamik bir şirkettir.

KLAVIS’in perakende ve araştırma sektörüyle ilgili sahip olduğu sektörel deneyim ile Dudes

Division’ın yeni nesil teknolojilerle ilgili sahip olduğu yaratıcılık ve tecrübe, REM People çatısı altında bir araya getirilmiştir.

2013 yılında çalışmalarına başlayan şirketimiz, BAKYAPI Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferhat BAKGÖR’ün 2014 yılı Ocak ayında yatırımcı olarak şirkete dâhil olmasıyla birlikte sermaye yapısını daha da güçlendirmiş olup, “araştırma sektörüne yönelik yenilikçi teknolojiler ve yöntemlerin geliştirilmesi” konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük & Tarafsızlık

Yaptığımız her işte, çalıştığımız her projede tüm paydaşlarımıza karşı dürüst ve tarafsız olmak en önemli önceliğimizdir.

İnovasyon & Yaratıcılık

Ya yeni bir yol yaratırız, ya yeni bir yol yaratırız. İnovasyon ve yaratıcılık bizim için bir yetenek değil, yaşam biçimidir.

Başarı İçin Teknoloji

Çağın ve teknolojinin bizlere hediye ettiği bütün nimetler, başarılarımız ve iş yapış biçimlerimizin doğal bir parçasıdır.

Operasyonel Mükemmellik

En iyisini yapabilmek varken asla daha azıyla yetinmeyiz.

İnsan Odaklılık

Sihirli dokunuşların tamamında farkı yaratan asıl unsur “insandır”.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

İş, sadece iş değildir. İçinde yaşadığımız Dünya ve toplumumuza karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışırız.

YÖNETİM

bulent-peker

Bülent PEKER
Founding Partner, General Manager

Business & Social Entrepreneur
12 years of Consulting Experience
Marketing Executive & Business Advisor
Bursaspor Supporter
AIESEC Alumnus

Emre HARAÇÇIOĞLU
Founding Partner, VP Retail Researches

Business & Social Entrepreneur
5 years of Consulting Experience
5 years of Retail Experience
Galatasaray Supporter
AIESEC Alumnus

Mert ALEMDAR
Founding Partner, VP IS & IT

Serial Entrepreneur
10 + years of IS & IT Experience
Particularly interested in Social Networks and Internet Technology
Dad of Kuzey Alemdar

Tolga ARICAN
Managing Partner, CDO

Entrepreneur & Influencer
10 years of Product Development & Management Experience
Growth Hacker
Technerd
Speed Addict

STRATEJİK İŞ ORTAKLARIMIZ

Opsago Consulting is specialized in operations strategy and execution. They have expertise in supply chain, sales operations and digitalization. Opsago is a part of global Visagio Consulting network (www.visagio.com), a global supply chain consultancy. Opsago’s approach to operations consulting focuses on delivering economic value to the customers and training organizations to sustain that value creation.

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim